תמונה 1
תמונה 2 

צוות עורכי הדין במשרד קסוטו-נוף ושות' מייצג לקוחות במגוון רחב מאוד של סכסוכים, החל מסכסוכים כספיים רחבי היקף בעלי מאפיינים אזרחיים מסחריים וכלה בסכסוכי שליטה בחברות פרטיות וציבוריות. לצוות המקצועי בקסוטו-נוף ושות' ניסיון עשיר בתחומים רבים של המשפט. הניסיון הרב של קסוטו-נוף ושות', לאחר טיפול במאות תיקים מתחומים שונים מאפשר להעניק ללקוחות המשרד פרספקטיבה רחבה וכוללת, וכן ליווי מקצועי בכל התדיינות משפטית בפני הערכאות השונות בישראל ובעולם בתחומים הבאים:


תביעות כספיות

ניהול תביעות כספיות רחבות היקף בכל תחומי המשפט המסחרי בארץ ובחו"ל. במסגרת זו, המשרד משתף פעולה גם עם משרדי עורכי דין מעבר לים באופן אשר מאפשר לו מענה משפטי לכל סוגיה או קושי בו נתקל הלקוח.


תביעות מסחריות

המשרד מתמחה בתחומים רבים של המשפט המסחרי לרבות עתירות לקבלת סעדים אופרטיביים שאינם בהכרח כספיים, אולם בעלי משמעות מסחרית רבה, ניהול תביעות לשון הרע, תביעות על יסוד דיני עשיית עושר ולא במשפט, תביעות סילוק יד מצד בעלי מקרקעין וכיו"ב.


דיני תאגידים

למשרד יש ניסיון עשיר בניהול סכסוכים הקשורים בתאגידים, כמו גם ניהול מאבקי שליטה בחברות. המשרד מתמחה בייצוג בעלי מניות מיעוט בתאגידים תוך מיצוי זכויותיהם ומנגד, גם בייצוג בעלי השליטה בחברות תוך מיצוי מלא של זכויותיהם.


תביעות שטריות

המשרד מתמחה באופן מיוחד בדיני שטרות ובסוגיות הקשורות בהם במישרין ובעקיפין ומחזיק בידע משפטי ומעשי רב בהקשר זה.


משפט מנהלי

המשרד מתמחה באופן מעמיק בדין המנהלי. במסגרת זו, ייצג המשרד גופים שונים תוך שימוש בדין המנהלי לרבות, ניהול מאבקים כנגד רשויות המדינה, תביעות בשם גופים פוליטיים וכיו"ב. מנגד ייצג המשרד משרדי ממשלה בעניינים שונים. המשרד בהקשר זה מתמחה במתן ייעוץ משפטי בקשר עם וועדות חקירה ממלכתיות ואחרות ומתן ייעוץ לעובדי מדינה בכירים  בקשר עם תפקידם.


קניין רוחני

במהלך שנות פעילותו, צבר המשרד ניסיון רב בייצוג לקוחות בנושאים הקשורים בקניין הרוחני. המשרד ניהל, בין היתר, מספר הליכים בשם יוצרים מחד ובשם העושים שימוש בזכויות יוצרים מאידך. המשרד גם ניהל הליכים בעלי חשיבות רבה פרופיל תקשורתי רב הקשורים בתחום זה.


דיני עבודה

כחלק ממערך השירותים המשפטיים אשר מעניק המשרד ללקוחותיו, נטל על עצמו המשרד לא פעם את ייצוגם של לקוחותיו בתביעות ובסכסוכי עבודה שונים ומגוונים.


דיני תקשורת

המשרד מייצג גופים משדרים וגורמים רבים הקשורים במישרין ובעקיפין בשוק התקשורת. המשרד ניהל מאבקים משפטיים בארץ ומחוצה לה בכל הנוגע לזכויות שידור, לזכויות גופים משדרים, זכויות אומנים, זכויות טאלנטים וכיוב'. המשרד ייצג מספר גופים גם אל מול הגופים השלטוניים העוסקים בשוק התקשורת לרבות גופי הרגולציה השונים לפי העניין.


הגבלים עסקיים

למשרד ניסיון רב בייצוג גופים ובייעוץ בנוגע לדיני ההגבלים העסקיים. בתוך כך, ניהל המשרד הליכים רבי משמעות בפני הממונה על ההגבלים העסקיים וכן, באופן עקיף ולפי העניין, בבתי המשפט השונים.